Uni Vega - PSW

Opis forum


#1 2013-11-19 13:42:25

PogromcaLosiow

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2013-11-19
Posty: 1
Punktów :   

Rekrutacja PogromcaLosiow

Witam.

A więc tak może na samym początku się przedstawię. Jestem Patryk i mam w styczniu 16 lat. Jestem osobą miłą, uczciwą itp.Doświadczenie w Ogame? Grałem na Uni1, miałem kawał dobrej floty i właśnie z tego powodu przestałem grać, bo nie miałem jak się nią zająć. Chciałem powrócić jednak okazało się, że moje konto zostało usunięte z powodu nieobecności.Dlatego teraz jestem na Vega. Ogólnie przygodę na nowo zacząłem wczoraj. Co do aktywności nie wiem zależy od dnia. Z tego co czytałem, to ten sojusz lubi sobie pomagać, myślę, że będę się nadawał do Waszego grona. A i do wyżej napisanego tym razem gram eko, więc mam nadzieję, że będziemy się miło bawić, jeżeli oczywiście mnie przyjmiecie, bo z tego co widzę, to próg pkt od TOP3000, a ja jestem 5400, ale za jakiś czas stanę się dobrym ekonomistą. To chyba byłoby na tyle, a więc czekam na Waszą decyzję.

Offline

 

#2 2013-11-19 14:32:21

mlody48

Użytkownik

Zarejestrowany: 2013-11-16
Posty: 10
Punktów :   

Re: Rekrutacja PogromcaLosiow

Ja ze swojej strony zaproponował bym Ci na początek naszą akademie A - PSW. Pograsz trochę osiągniesz wymagany próg i  się przeniesiesz. Ja wczoraj przeszedłem z akademii do głównego sojuszu.  To taka moja mała propozycja. Możesz tez zaczekać co odpowie Ci szefostwo, ale pewnie też zaproponują akademie.

Ostatnio edytowany przez mlody48 (2013-11-19 14:32:53)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.managerleaguegold.pun.pl www.ichip.pun.pl www.pluszowemisie.pun.pl www.24hcommando.pun.pl www.narutouzumakiwalka.pun.pl